Tooted

Põrandakatet valides lähtu sellest, millised nõudmised on põrandale:
 • *Kui suur on põranda koormus?
 • *Kui tugevaid keemilisi puhastusvahendeid kasutatakse põrandate hooldamisel?
 • *Kui pikaajalist investeeringut soovite?
 • *Milline võiks olla põranda visuaalne väljanägemine?
Epopõranda paigaldusega muutub pind tolmuvabaks ja paraneb teie betoonpinna:
  *Pinnatugevus;
 • *Vastupidavus;
 • *Rataste- ja punktraskuse taluvus;
 • *Niiskustaluvus;
 • Puhastatavus (sh ka tugevate keemiliste puhastusvahenditega);
 • Karedus (niisketes või veerohketes kohtades saab pinda karestada vältimaks libisemist);
 • Libisemisomadused;
 • Tihedus (mustus ei imendu põrandasse);

Vastavalt eelpool nimetatud vajadustele, saab valida erinevate pinnakatete vahel ning meie ettevõtte vilunud põrandameistrid kindlustavad teile kvaliteetse paigalduse.

Alljärgnevalt on välja toodud A.T. Epopõrandad OÜ  poolt pakutavad põrandakatted.


Epovärvid, epolakid
Kihi paksus: 0,1-0,2 mm.
Epovärvid ja -lakid muudavad betoonpinna aastateks tolmuvabaks ja kergesti puhastatavaks. Epovärvid ja -lakid on oma koostiselt tugevama koormustaluvusega, kui tavalised betoonivärvid ja –lakid ning imenduvad väga hästi pinnasesse. Parima tulemuse saab tugevat ja siledat betooni  värvides/ lakkides. Vajadusel saab pinda kergesti uuendada või katta tugevama epomassiga.
Epovärvid sobivad: kergete koormustega ruumidesse, nagu keldrid, katlamajad, abiruumid.
Lehe algusesse

Isetasanduvad epomassid
Kihi paksus: 0,5–2 mm.
Isetasanduvat epomassi kasutatakse ruumidesse, kus nõutakse ühtlast ja tasast pinda, head mehhaanilist koormust. Põranda tugevus sõltub eelkõige paigaldatava kihi paksusest, mida paksem kiht, seda vastupidavam põrand.
Tootel on palju erinevaid värvitoone ning lisaks on võimalik  värvihelveste pealepuistamisega  anda põrandale huvitav, dekoratiivne värvilahendus. Põrandapinda on võimalik vastavalt kasutusotstarbele karestada.
Isetasanduvad epomassid sobivad: tootmis- ja teenindusruumi, laopindadele, tepikotta, garaaži, keldiruumi, haiglasse, kaubanduspindadele, abiruumidesse, eriti kõrgete hügieeninõuetega ruumidesse.
Lehe algusesse

Isetasanduvad polüuretaanmassid
Kihi paksus: 1,5-2,5mm.
Isetaanduvad polüuretaanmassid sobivad pehmetele, nö mängivatele pindadele nagu asfalt, puit, kuid samuti sobid ka betoonpinnale. On oma koostiselt elastne, kummjas materjal, hea kulumiskindlusega.  Ideaalne lahendus põrandate renoveerimisel, kus on palju pragusid. Samuti saab sellega renoveerida pindasid, mis on kunagi kaetud asfaltkattega.
Polüuretaanmassid sobivad: laopindadele, keldriruumidesse, abiruumidesse, pindadele kus ei ole suurt keemilist või mehaanilist koormust.
Lehe algusesse

Hõõrdemassid
Kihi paksus: 3–4 mm.
Hõõrdemassi tugevus peitub epoliiva ja epolaki segus. Mida suurem on kihi paksus, seda tugevam on põrand - selle materjaliga kaetud põranda eluiga on väga pikk.
Hõõrdemass on eriti tugev ja vastupidav kemikaalidele, koormusele, punktraskusele ja löökidele, võimaldab põrandaid hooldada kuuma vee ja auruga, sobib pinnale, mis peab taluma vett, õli ja/või rasva. Vastavalt vajadusele on hõõrdemassi võimalik karestada. Epoliivasid on väga paljudes eri  toonides võimaldamaks kliendil leida meelepärast värvilahendust.
Hõõrdemassid sobivad: tootmis- ja tööstusruumidesse, remonditöökodadesse, köökidesse, samuti sobivad ka garaažidesse, erinevatesse abiruumidesse ning ruumidesse, kus põrandapinnad peavad taluma suuremat koormust.
Lehe algusesse

Dekoratiivpõrandad
Kihi paksus: 5 – 12 mm (olenevalt valitud kivimi suurusest).
Dekoratiivpõrandad on esinduslikud, eksklusiivsed ning võimaldavad isikupäraseid lahendusi. Kasutatakse erinava suurusega kive, mis segatakse epolakiga, seejärel valatakse materjal põrandale ja tasandatakse.  Vastavalt pinna kasutusele on võimalus valida poorse pinna ja täislakitud pinna vahel.  Erinevus on pinna puhastamises ning hinnas. Täislakitud pind võimaldab kivimit kerge vaevaga puhastada, eriti siis kui tegu on pinnaga, millel käiakse välisjalanõudega kuid on võimalus ka dekoratiivpõrandat kombineerida erinevate põrandakatetega, kus käidavamad pinnad kaetakse nt hõõrdemassiga ning eksponeeritavad pinnad dekoratiivkattega.
Dekoratiivkatted sobivad: müügi- ja näitusesaali, erinevatesse salongidesse, spaasse, restorani, kuid sobivad hästi ka vannituppa, tualetti, sauna, terassile, rõdule, esikusse, treppidele.
Lehe algusesse

Antistaatilised isetasanduvad epomassid
Kihi paksus: 2 mm.
Antistaatiline põrandamass sisaldab elektrit juhtivaid osakesi. Antistaatiline põrandakate kindlustab ruumi põrandapinna maandamise.
Antistaatilised põrandad sobivad: elektroonikatööstusesse, operatsiooniruumidesse, jt ruumidesse, kus ei tohi tekkida staatilist elektrit.
Lehe algusesse

Keemiakindlad massid
Kihi paksus: 6 – 9 mm.
Põrandamaterjal on toodetud spetsiaalselt talumaks happeid, kemikaale ja kõrge temperatuuriga kuuma vett. On eriti tugeva koormustaluvusega. Toote eripära ja tugevus ning toote äärmiselt raske ja aeganõudev paigaldus tingivad ka toote kõrge m² hinna, kuid selline põrand on investeering aastakümneteks.
Keemiakindlad massid sobivad: keemiatööstusesse, metallitööstusesse, toiduainete tööstusesse - ühesõnaga ruumidesse, kus kasutatakse pidevalt eriti tugevaid kemikaale ja/või kuuma vett.
Lehe algusesse